Zde může být vaše reklama.

Skvělá jarní móda Sandry Švédové tento týden na Šantovce

Skvělá jarní móda Sandry Švédové tento týden na Šantovce

foto: Archiv redakce

09. 04. 2024 - 14:12

Návrhářka Sandra Švédová po celý tento týden nabízí svou módu v Galerii Šantovka. V rámci projektu Šantovka star(t)s, který dává talentovaným kreativcům prostory pro prezentaci, zde osobně vystavuje jarní kousky své originální fashion tvorby. Co všechno v prodejně najdete?

„Mám tu jarní basic, bavlněná trička, která se perfektně hodí do dnešního slunečného dne. Dále mikiny, dokonce i pro pány! Holky se mohou mrknout na šaty, sukně i oversize obleky. Zájem je obrovský, už teď je mi jasné, že budu v noci rychle došívat další kusy oblečení, abych ráno měla co prodávat,“ říká s úsměvem návrhářka Sandra.

Filozofie její značky směřuje k nadčasovosti, což zajišťují propracované střihy. Při výrobě kolekcí ráda pracuje s přírodními, ale i s high-tech funkčními materiály. Její kolekce, které zákazníci mohou očekávat dvakrát až třikrát ročně, jsou vždy minimalistické s čistými liniemi a důrazem na detail.

Sandra Švédová je známá především pro tvorbu svatebních a společenských šatů. Minimalistické kousky s rukopisem návrhářky se tak stanou na jeden týden dostupné široké veřejnosti, bez objednání a cesty do ateliéru.

Rozhodně si nenechte návštěvu showroomu ujít!

Showroom se nachází v první patře obchodního centra. Sandra Švédová zde bude osobně prezentovat svou tvorbu od 9. do 14. dubna od 9:00 do 19:00.

Další články