Zde může být vaše reklama.

Mají jen bod Hokejisté HC Olomouc prohráli s Motorem v prodloužení

Hokejisté HC Olomouc prohráli s Motorem v prodloužení

04. 02. 2022 - 20:44

V devětačtyřicátém extraligovém kole hráli hokejisté HC Olomouc doma proti Motoru České Budějovice. Mora vedla v polovině zápasu tři jedna, ale nakonec padla po prodloužení.

Začátek zápasu měli gólově lepší hosté, už ve 3. minutě využili první přesilovou hru. Po chvíli bylo srovnáno, také Mora svoji početní výhodu využila, po zakončení Navrátila bylo srovnáno. V první třetině už žádná další branka nepadla. To prostředí část utkání byla gólově pestřejší. Nejprve Mora využila další přesilovku, ve dvaadvacáté minutě dopravil puk do brány Knotek. A pak bylo ještě veseleji, ve 33. minutě dal třetí olomoucký gól Olesz. Jeho branku ještě muselo potvrdit video, ovšem vše bylo podle pravidel, takže platila. Vedení o dvě branky ale Mora do druhé pauzy neudržela, Motoru se podařilo vsítit druhý gól. A po čtyřech minutách poslední periody to bylo pro domácí ještě o něco horší, Jihočechům se totiž povedlo srovnat. Nerozhodně to také bylo po šedesáti minutách. Šlo se do prodloužení, dvanáct sekund před jeho konce hosté rozhodli.

HC Olomouc – Motor České Budějovice 3:4 po prodl  (1:1, 2:1, 0:1 – 0:1)

Branky a nahrávky: 6. Navrátil (Káňa, Ondrušek), 22. Knotek, 33. Olesz – 3. Pech (Šenkeřík), 38. Bučko (Koláček), 45. Beránek, 65. Štencel (Pech). Rozhodčí: Jeřábek, Mrkva – Lhotský, Svoboda. Vyloučení: 4:4. Využití: 2:1. Diváci: 1000.

HC Olomouc: Lukáš – Ondrušek, Rašner, Švrček, Dujsík, Řezníček, Škůrek – Káňa, Nahodil, Klimek – Kusko, Knotek, Doktor – Olesz, Kolouch, Navrátil – Burian, Lichanec, Kunc. Trenér Zdeňek Moták a Jan Tomajko.
Č. Budějovice: Strmeň – Vráblík, Štencel, Piskáček, Štich, Bindulis, Šenkeřík, Bučko – Vondrka, Koláček, Chlubna – Gulaš, Pech, Holec – Ondráček, Novotný, Voženílek – Karabáček, Hanzl, Beránek. Trenér Patrik Martinec.