Zde může být vaše reklama.

Interliga házenkářek Zora prohrála v Dunajské Stredě

Zora prohrála v Dunajské Stredě

11. 04. 2021 - 21:09

Házenkářky DHK Zora Olomouc v sobotu v Dunajské Stredě prohrály šestibrankovým rozdílem. Rozhodlo se v prvním poločase, ve kterém si Slovenky vypracovaly rozhodující náskok.

V polovině února Zora doma Dunajskou porazila 29:26. Nyní se podobný kousek zopakovat nepodařilo. První poločas vyhrála domácí děvčata o osm branek a po změně stran už vývoj zápasu nepustila. Druhá půlka sice vyzněla lépe pro hosty, Hanačky ji vyhrály 16:14, ale manko z první třicetiminutovky se smazat nepodařilo.

HC DAC Dunajská Streda – DHK Zora Olomouc 31:25 (17:9)

Rozhodčí:  Manek, Majstrik. Sedmičky: 4/3:1/0. Vyloučení: 3:1. Hráno bez diváků.

HC DAC Dunajská Streda: Oguntoe, Oláhová – Pénzes, Lelkesová, B. Bízik 1, Kuczerová,  Hornyák 1, Juhos 2, Straková 3, Mészáros 1, Jagodič, Pastorková, Orsolya Virág 2, Bugárová 2, R. Bízik 9, Élö 10/3. Trenér Viktor Debre.

DHK Zora Olomouc: Haládíková, Polášková – Závišková 1, Kapsová 2, Jansová 1, Sovová 2, Kašpárková 3, Přikrylová 1, Krajčovičová 1, Kuxová 3, Gajdošíková 3, Řezníčková, Možíšová, T. Fryčáková 2, Kubálková 1, Kubáčková 5/1. Trenér Libor Malínek.