Olomouc se přibližuje výstavbě multifunkční haly
Olomouc je o krok blíže k výstavbě nové multifunkční haly. Projekt společnosti REDSTONE vstupuje do…
foto: www.hzscr.cz
26. 03. 2022 - 18:32
Jednotky profesionálních hasičů a dobrovolné místních částí Olomouce likvidují rozsáhlý požár v bytové části domu na Blažejském náměstí v Olomouci.
„Požár se z bytové části rozšířil do dvou podlaží, střechy, poškození zakouřením bude i v dalších patrech objektu. Komplikovaná přístupná cesta k ohnisku zahoření, nebezpečná prohořelá střešní konstrukce a také hrozba v rozšíření na vedlejší objekty… taková situace se odehrávala v prvních minutách. Průzkumem hasiči vyloučili přítomnost osob v ohrožení,“ informoval web HZS Olomouckého kraje.
Pro hasiče se jedná se o fyzicky náročný zásah, proto ho po celou dobu absolvují v dýchací technice.
"V tuto chvíli stále pokračujeme v likvidaci z více úseků, ochraňujeme zároveň přilehlé budovy," stojí dále na webu hasičů.
Olomouc je o krok blíže k výstavbě nové multifunkční haly. Projekt společnosti REDSTONE vstupuje do…
Mezinárodní výstava Flora Olomouc 2026 nabídne jedinečný jarní zážitek, který propojí květiny,…
Po dlouhé zimní pauze se postupně vrací voda do olomouckých kašen. Jako tradičně zahájila sezonu…
Olomoucká zoologická zahrada má nový přírůstek. Narodil se zde sameček velblouda dvouhrbého, který…
Je krásně, tak proč se nevydat na olomoucké Poděbrady? Po celou dobu svátků zde mají pro…
Výstřely, dunění, hluk z proudových letadel. Vojáci předem upozorňují obyvatele Olomouce a okolí,…