Zde může být vaše reklama.

Dežgrešle Hanáci: Dres s podpisy hvězd pro Tyflocentrum se málem nevydražil, nebýt Redstone

Dežgrešle Hanáci: Dres s podpisy hvězd pro Tyflocentrum se málem nevydražil, nebýt Redstone

29. 01. 2019 - 00:00

Taková sestava milionářů, jaká se sešla na Business plese, se jen tak nevidí. Když došlo na charitativní vrchol celého večera, totiž dražbu dresu z půlmaratonu podepsaného všemi světovými hvězdami, a to ve prospěch Tyflocentra, zavládlo v sále takové trapné ticho. Pro neznalé, Tyflocentrum je sdružení na podporu nevidomých.

Když se Hana Reinders Mašlíková jala dražit, asi nečekala, jak těžko se s Hanáků tahají drobné. Nejprve zavládlo trapné ticho, po vyprázdněném parketu se pohybovala samotná Mašlíková, a kolem ní jezdil na vozíčku Tomáš Helísek, a naprosto si dovedu představit, jak trapně mu bylo. To ticho poprvé přeťal prvním příhozem hádejte kdo - samotný Michal David, jakožto hlavní hvězda večera, a nabídl pět tisíc. Nikdo se ovšem nechytil, ticho a trapnost pokračovaly dál. Mašlíková se snažila, potila, ale nic z toho. Nebýt konečného příhozu ve výši 30.000 korun od společnosti REDSTONE REAL ESTATE olomouckého investora Richarda Morávka, který zachránil situaci. Díky za to.

Post Scriptum: kdybyste náhodou nevěděli, kolik (bohužel) stojí takový vozík, tak Tyflocentrum má díky dražbě třeba na jedno madlo na bočnici. Tím naprosto nechci říct, že by Redstone dali málo.

Vlastimil Blaťák

Další články