Zde může být vaše reklama.

Komentář: Prostějov asi vyhlásil samostatnost a zakazuje další média

Komentář: Prostějov asi vyhlásil samostatnost a zakazuje další média

26. 08. 2017 - 00:00

Pozor, jedná se o článek staršího data a pod předchozím vydavatelem novin. Uvedené informace již nemusí být aktuální.

Pokud by se náhodou stalo, že byste jako věci neznalí čtenáři nechápali, co se v Prostějově poslední dobou děje (stavba Olympijského centra bez dotací, nebo zmatky kolem hokejového klubu...), vězte, že město Prostějov vyhlásilo samostatnost, a otrokářský režim si do svého čela zvolil Krále Miroslava I. Černoška. Ten bezprostředně po své inauguraci zakázal mimo Hanácký Večerník i další média.

videoprojektory web

Seznam indexovaných médií je nyní v Prostějově, na někdejší radnici, nyní hradě, sáhodlouhý, a obsahuje všechna média, která psala o prostějovské radnici kriticky: mimo Hanácký Večerník se nově jedná o HlídacíPes.org, Lidovky.cz, Prostějovský deník, Aktuálně.cz, iHned.cz, CNN, DVTV, televizi Prima, echo24.cz, Českou televize, Týden.cz, a týdeník Respekt. V brzké době bude seznam rozšířen.

Nový stát, kterému už se dostalo mezinárodního uznání (uznaly jej Spojené státy, pro které je král Miroslav I. zkrátka jen "goog businessman", a dále režim Roberta Mugabeho ze Zimbabwe), nese podle předběžných informaccí název TéKáPlusStán, a jeho vládnoucí vrstvu tvoří junta sportovních bossů. Co se týče zmíněných médií a informovanosti obyvatel, povolena jsou jen média, vydávaná státní tiskovou agenturou Plácl Press Asociated. Tam také směřují všechny státní dotace.

Nejde ale jen o zákazy médií, nepřátelských vůči novému prostějovskému státu (bezpochyby jsou tato média ovládána skupinou fanatických zaprodanců a antidotačních štváčů): zakázány byly také všechny sporty, na které nelze čerpat dotace. Paradoxní je, že přestože se TéKáPlusStán již nadále nehlásí k České republice a snaží se deklarovat svrchovanost, nadále čerpá dotace od ministerstev, spadajících pod Českou republiku. Je to výsledkem mezinárodních dohod, které spolu oba státy uzavřely. Česká republika se zavázala nepodniknout žádné vojenské akce, vedoucí ke svržení Miroslava I., a král Prostějova naopak přislíbil zapůjčit České republice společnost OHLŽS pro případ jakékoli výstavby, neboť tato společnost je ochotna prostavět miliony, a nechtít je uhradit. I taková je moc krále Miroslava I.

Upozorňujeme občany, že cestování do Prostějova je zatíženo přísným vízovým režimem. Zájemce o cestu na území nového státu se musí prokázat nejen čistým trestním rejstříkem (přestupky se nepočítají, neměl by tam kdo dělat ministry...), ale i čestným prohlášením o nesouhlasu se svobodou tisku, která vede jen a pouze k antidotační hysterii, ohrožující výkon státní moci na území Prostějova. Cestování na území TéKáPlusStánu se taktéž nedoporučuje členům politických stran, kteří bývají odchyceni a zotročeni. Během návštěvy Roberta Mugabeho, která je v plánu příští týden, se návštěva země nedoporučuje opozičním skupinám.

Vlastimil Blaťák

Další články