Zde může být vaše reklama.

Trpící spravedlivý muž pronásledovaný justicí? Ale kdepak. Takhle Dvořák vyhrožoval soudci!

Trpící spravedlivý muž pronásledovaný justicí? Ale kdepak. Takhle Dvořák vyhrožoval soudci!

16. 08. 2018 - 00:00

Pozor, jedná se o článek staršího data a pod předchozím vydavatelem novin. Uvedené informace již nemusí být aktuální.

Za Dušanem Dvořákem zaklaply dveře cely předběžného zadržení, o vazbě rozhodne soudce nejspíš v řádu hodin. Jeho rozhodnutí samozřejmě nelze předjímat, přitom by ale bylo s podivem, kdyby zněl verdikt jakkoli jinak. Podmínečně odsouzený muž totiž před několika dny drsně vyhrožoval soudci na svém blogu. A opět šlo o konopí.

obi banner

Přestože mají média mnohdy tendenci "bulvárně zveličovat", z čehož se jako známý regionální bulvár nevyjímám, věřte, že se jedná o autentickou citaci, a můžete si ji přečíst zde. Dušan Dvořák bez redakčního krácení zveřejnil doslova tento text:

Dne 6. srpna 2018 18:28 Medical Cannabis Social Club <dusan.dvorak@konopijelek.cz> napsal(a):
Sdělení prostějovské prokurátorské zrůdě Naděždě Kezniklové a zmrdovi v taláru předsedy hanáckého soudu Petru Vrtělovi pod supervizí brněnských manekýnů v talárech  a policie k žádosti o policejní ochranu, viz příloha: 

" Jestli ještě jednou nějaká prostějovská prokurátorská kurva požádá soud o konfiskaci majetků a domovní prohlídku členů výzkumu Konopí je lék a nějaká prostějovská justiční čubka ji schválí, předseda téhle bandy zločinců, JUDr. Petr Vrtěl na svém vlastním těle pozná, to přísahám, co znamená článek 23 Listiny základních práv a svobod v praxi dubové palice".  Je  vám to jasný, vy prostějovské zločinecké svině?!  V příštím emailu obdržíte návrh na předběžné opatření bolševika Pavla Rychetského, doufám, že umíte číst

Přeji vám hezký den, pevné zdraví a stálou pohodu Mgr. Dušan Dvořák, CANNABIS WAR IS OVER

Posouzení oprávněnosti teorie o tom, kterak spravedlivého muže, který konopím výhradně léčí, pronásleduje zlovolná justice, nechám na čtenářích.

Vlastimil Blaťák

Další články